Praktický lékař Praha 9 – MUDr. Petr Krejčí

Lakimedo logo

O náS

Ordinaci vlastní a provozuje MUDr. Petr Krejčí, praktický lékař s atestací v oboru všeobecné praktické lékařství. Doktor Krejčí je mladý, moderní lékař, který dbá na kvalitu péče s důrazem na prevenci.

Zakládáme si na tom, aby naši pacienti měli kompletní informace o svém zdravotním stavu a procesu léčby. Specialisty vždy informujeme o proběhlých vyšetřeních a výsledcích tak, aby se urychlila diagnostika a léčba byla efektivní. 

Vytváříme prostředí, ve kterém mohou pacienti bez obav hovořit o svých zdravotních problémech i obavách, abychom společně našli nejlepší řešení pro jejich zdravý a spokojený život. 

Máme vždy komplexní přehled o vašem zdraví. Utváříme podrobnou anamnézu a plán péče. Zaznamenáváme všechny výsledky zobrazovacích a laboratorních vyšetření i zprávy specialistů tak, aby měly všechny strany dobrý přehled o vašem aktuálním zdraví i probíhající léčbě. 

Důvěra, otevřenost a komunikace jsou naší předností. Věříme v důvěru mezi lékařem a pacientem a nabízíme prostor pro otevřenou komunikaci. Neodkládáme pacienty k specialistům, ale snažíme se společně najít řešení a identifikovat příčinu obtíží.

Prevence je základem našeho přístupu v péči o zdraví. I když se pacient cítí zdravý, může mít skryté zdravotní problémy, o kterých neví a které je možné objevit prostřednictvím krevních testů a dalších vyšetření. Vedle prevence klademe důraz na edukaci pacientů, aby věděli, jak o své zdraví pečovat.

Praktický lékař - MUDr. Petr Krejčí